jan
7
sze
Kézilabda VI. kcs. leány oed @ FTC Faház
jan 7 egész napos

VI. korcsoportos leány kézilabda országos elődöntő végeredmény:

1. Telepy Károly Testnevelési Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX., felkészítő: Horváthné Várady Zsuzsa, Horváth Richárd

2. Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium, Jász-N-Sz., felkészítő: Turcsányiné Pesti Edit
3. Krúdy Gyula Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Győr, felkészítő: Kocsis Zsuzsanna
4. Kecskeméti Humán Középiskola, Szakiskola és Kollégium Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskolája, Kecskemét, felkészítő: Zag László
Kosárlabda VI. kcs. fiú oed @ Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
jan 7 egész napos

Az országos elődöntő győztese a budapesti Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium csapata.

jan
13
ked
Röplabda VI. kcs. leány oed @ Veres Péter Gimnázium
jan 13 egész napos
Résztvevő csapatok
1. Budapest I.,Veres Péter Gimnázium
2. Veszprém I.,Táncsics Mihály Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Veszprém
3.Somogy II.,Táncsics Mihály Gimnázium,Kaposvár
4. Vas II., Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium,Szombathely
jan
14
sze
Röplabda VI. kcs. fiú oed @ Karinthy Frigyes Gimnázium
jan 14 egész napos
Résztvevő csapatok

1. Budapest I.,Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest XVIII.

2. Baranya, PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs

3. Somogy I., Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár
4. Veszprém, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma és Művészeti Szakközépiskolája, Pápa
feb
28
szo
Torna országos elődöntő I., II., III-IV. kcs.
feb 28 egész napos

Részletek:

http://www.mdsz.hu/diakolimpia/forgatokonyvek/

Már
7
szo
Torna országos elődöntő V-VI. kcs. @ Tornacsarnok
Már 7 – Már 8 egész napos

Részletek: http://www.mdsz.hu/diakolimpia/forgatokonyvek/

Már
11
sze
Játékos sportverseny – országos pótselejtező @ Újlak Utcai Általános Iskola
Már 11 egész napos
ápr
13
hét
fiú V. kcs. kézilabda országos elődöntő @ Lőrinci Sportcsarnok
ápr 13 egész napos

Résztvevők:

Pogány Frigyes Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola (Budapest, XVIII.)
Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium (Sárospatak)
Katona József Gimnázium (Kecskemét)
Táncsics Mihály Gimnázium (Dabas)
fiú V. kcs.kosárlabda országos elődöntő @ Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
ápr 13 egész napos

Résztvevők:

Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium (Budapest XII.)
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola (Székesfehérvár)
Tatabányai Integrált Szakiskola, Középiskola és Kollégium (Tatabánya)
Bolyai János Gimnázium (Kecskemét)
ápr
14
ked
leány V. kcs. kkosárlabda országos elődöntő @ Tungsram Csarnok
ápr 14 egész napos

Résztvevők:

Veres Pálné Gimnázium (Budapest, V.)

Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)

Kecskeméti Humán Középiskola, Szakiskola és Kollégium (Szent-Györgyi Albert Középiskola, Kecskemét)