contactdotter1

map

Budapesti Diáksport Szövetség

Budapest, 1053 Curia utca 3.
3 és fél emelet 2.

E-mail: bpdssz@gmail.com

Telefon: 266-7993
Fax: 486-1375

Facebook

dotter2

Versenynaptár
hét ked sze csü pén szo vas
1
2
3
4
5
6
7
Kézilabda VI. kcs. leány oed
Kézilabda VI. kcs. leány oed @ FTC Faház
jan 7 all-day
VI. korcsoportos leány kézilabda országos elődöntő végeredmény: 1. Telepy Károly Testnevelési Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX., felkészítő: Horváthné Várady Zsuzsa, Horváth Richárd 2. Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium, Jász-N-Sz., felkészítő: Turcsányiné Pesti Edit 3. Krúdy Gyula[...]
Kosárlabda VI. kcs. fiú oed
Kosárlabda VI. kcs. fiú oed @ Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
jan 7 all-day
Az országos elődöntő győztese a budapesti Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium csapata.
8
9
Asztalitenisz nevezési határidő 12:00
Asztalitenisz nevezési határidő
jan 9 @ 12:00 – 12:00
Asztalitenisz budapesti diákolimpia döntő nevezési határideje: I-II., III-IV., V-VI. korcsoport „B” kategória Versenyszámok: I-IV. korcsoportos 2 fős fiú iskolai csapat I-IV. korcsoportos 2 fős leány iskolai csapat I-II. korcsoportos fiú egyéni, I-II. korcsoportos leány egyéni[...]
10
11
Úszás diákolimpia Budapesti Döntő
Úszás diákolimpia Budapesti Döntő @ BVSC Uszoda
jan 11 all-day
10 órától I. és II. korcsoport 13.30-tól “B” kategóriás III., IV. és V-VI. korcsoport
12
13
Röplabda VI. kcs. leány oed
Röplabda VI. kcs. leány oed @ Veres Péter Gimnázium
jan 13 all-day
Résztvevő csapatok 1. Budapest I.,Veres Péter Gimnázium 2. Veszprém I.,Táncsics Mihály Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Veszprém 3.Somogy II.,Táncsics Mihály Gimnázium,Kaposvár 4. Vas II., Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium,Szombathely
Torna nevezési határidő 12:00
Torna nevezési határidő
jan 13 @ 12:00 – 12:00
I., II., III-IV., V-VI. korcsoport torna diákolimpia budapesti döntő nevezési határideje.
14
Röplabda VI. kcs. fiú oed
Röplabda VI. kcs. fiú oed @ Karinthy Frigyes Gimnázium
jan 14 all-day
Résztvevő csapatok 1. Budapest I.,Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest XVIII. 2. Baranya, PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs 3. Somogy I., Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium, Kaposvár 4. Veszprém, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma és Művészeti[...]
IV. kcs. Futsal 14:00
IV. kcs. Futsal @ Labdakert Sport Klub
jan 14 @ 14:00
Résztvevő csapatok: II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Dózsa György Gimnázium Ciszterci Szent Imre Gimnázium Csanádi Árpád Általános Iskola, Gimn. Gloriett Sportiskolai Általános Iskola
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Játékos sportverseny 14:00
Játékos sportverseny @ Újlak Utcai Általános Iskola
jan 23 @ 14:00
Feladatok: 1. 1/3 Társhordás karikával 2. 2/1 Négykézlábjárás 3. 3/2 Alagúton át 4. 4/2 Floorball váltó 5. 5/3 Hídakadály 6. 6/3 Bujj és karikában fuss 7. 7/3 Rakd a botot – Szedd a botot 8.[...]
24
25
“A” kategóriás úszás Budapesti Döntő
“A” kategóriás úszás Budapesti Döntő @ BVSC Uszoda
jan 25 all-day
“A” kategóriás Úszás Budapesti Döntő 10.00 III., IV. korcsoport 13.30 V-VI. korcsoport
26
27
28
30
31
Asztalitenisz
Asztalitenisz @ Ormai László Asztalitenisz Csarnok
jan 31 all-day
I-II., III-IV., V-VI. korcsoport „B” kategória Versenyszámok: I-IV. korcsoportos 2 fős fiú iskolai csapat I-IV. korcsoportos 2 fős leány iskolai csapat I-II. korcsoportos fiú egyéni, I-II. korcsoportos leány egyéni III-IV. korcsoportos fiú egyéni III-IV. korcsoportos[...]
I., II., III-IV. kcs. torna
I., II., III-IV. kcs. torna @ Kossuth Lajos Általános Iskola
jan 31 all-day
Nevezési határidő: 2015. január 15. csütörtök 12-ig.
Téli túra 09:30
Téli túra @ Kamaraerdő
jan 31 @ 09:30 – 10:30
A Budapesti Diák és Természetbarát Sportszövetségek rendezésében az éves programtól eltérően a Kamaraerdőben szervezi téli diáktúráját. Ideje:  2015. január 31. (szombat) Nevezés és indítás: 9.30 -10.30 óra között A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Idősek Otthona (Bp.[...]
Közelgő események
jan
31
szo
all-day Asztalitenisz @ Ormai László Asztalitenisz Csarnok
Asztalitenisz @ Ormai László Asztalitenisz Csarnok
jan 31 all-day
I-II., III-IV., V-VI. korcsoport „B” kategória Versenyszámok: I-IV. korcsoportos 2 fős fiú iskolai csapat I-IV. korcsoportos 2 fős leány iskolai csapat I-II. korcsoportos fiú egyéni, I-II. korcsoportos leány egyéni III-IV. korcsoportos fiú egyéni III-IV. korcsoportos[...]
all-day I., II., III-IV. kcs. torna @ Kossuth Lajos Általános Iskola
I., II., III-IV. kcs. torna @ Kossuth Lajos Általános Iskola
jan 31 all-day
Nevezési határidő: 2015. január 15. csütörtök 12-ig.
09:30 Téli túra @ Kamaraerdő
Téli túra @ Kamaraerdő
jan 31 @ 09:30 – 10:30
A Budapesti Diák és Természetbarát Sportszövetségek rendezésében az éves programtól eltérően a Kamaraerdőben szervezi téli diáktúráját. Ideje:  2015. január 31. (szombat) Nevezés és indítás: 9.30 -10.30 óra között A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Idősek Otthona (Bp.[...]
feb
7
szo
all-day Tollaslabda Észak-Budapesti Döntő @ Klebelsberg Kunó Ált. Isk. és Gimn. csarnoka
Tollaslabda Észak-Budapesti Döntő @ Klebelsberg Kunó Ált. Isk. és Gimn. csarnoka
feb 7 all-day
körzeti beosztás: Észak-Budapest kerületek: I., II., III., IV., V., VI., VII., XII., XIII., XIV., XV., XVI. 2015. február 07. szombat 10.00 óra – „Műanyag-B” kategória I. – IV. korcsoport regisztráció: 9:00 – 9:30 2015. február[...]
feb
14
szo
all-day Darts Budapesti Döntő @ Széchenyi István Általános Iskola
Darts Budapesti Döntő @ Széchenyi István Általános Iskola
feb 14 all-day
Játéknem és szakág: Steel szakág; (fémhegyű dart, szizál tábla) I-II. korcsoport játéka High score (7 körön keresztül felfelé számolás, a nagyobb dobott pontérték győz). III-IV. korcsoport játéka 301 sima kiszálló. V-VI. korcsoport játéka 501 sima[...]
all-day Tollaslabda Dél-Budapesti Döntő @ Magyar Gyula Kertészeti Szakközépiskola csarnoka
Tollaslabda Dél-Budapesti Döntő @ Magyar Gyula Kertészeti Szakközépiskola csarnoka
feb 14 all-day
körzeti beosztás: Dél-Budapest kerületek: VIII., IX., X., XI., XVII., XVIII., XIX., XX., XXI., XXII., XXIII. február 14. szombat 10.00 óra – „Műanyag-B” kategória I. – IV. korcsoport regisztráció: 9:00 – 9:30   február 14. szombat[...]

Naptár megtekintése

Hírlevél feliratkozás

dotter2